نورپردازی ارگ راین کرمان مشاهده پروژه نورپردازی نمای برج میلاد مشاهده پروژه نورپردازی سد کارون شماره ۳ مشاهده پروژه

Shamim Andisheh co.

شرکت شمیم اندیشه با همکاری کارشناسان خبره در زمینه روشنایی، نورپردازی و انرژی های نو در سال ۱۳۷۹ با هدف مشاوره و اجرای پروژه های نورپردازی حرفه ای در سراسر ایران تاسیس گردید.

با توجه به این که در سال های اولیه تاسیس شرکت شمیم اندیشه نیاز به نشر و توسعه فرهنگ نور و روشنایی در کشور احساس می شد این شرکت جهت این امر اقدام به ترجمه و برگردان مطالب آموزشی روشنایی و نورپردازی نمود و با شرکت فعال در دو سمینار نورپردازی و صد ها نمایشگاه ارائه ادوات و تجهیزات نورپردازی، توانست در نشر این امر مهم قدم هایی بردارد.

پس از چندی با اخذ نمایندگی از دو کمپانی مهم سازنده تجهیزات نورپردازی حرفه ای از کشور ایتالیا سال‌ها به عنوان نمایندگی انحصاری کمپانی های Studio Due و Novalight در ایران به فعالیت پرداخت.

شرکت شمیم اندیشه یکی از شرکت های پیشتاز در امر ترویج استفاده از چراغ های LED در ایران بود که با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه برای اولین بار توانست با استفاده از تکنولوژی LED اقدام به طراحی و ساخت ده ها نوع چراغ و منابع نوری کم مصرف نماید.

یکی از فعالیت های این شرکت بهره برداری از انرژی های نو و تجدید پذیر است و با کمک تیم تحقیق و توسعه توانسته پروژه‌های طراحی و اجرای منابع تامین انرژی با کمک انرژی خورشیدی را عملی نماید. باعث افتخار است در طی فعالیت چند ساله این شرکت ، از بین همکاران و پرسنل شمیم اندیشه تاکنون ده ها شرکت و موسسه نورپردازی به صورت حرفه ای به وجود آمده که همواره با مشارکت و همکاری مستمر با آن ها موجب هم افزایی گروه کثیری از این موسسات گردیده است که شرکت های مهمی مانند : rge آرجی ای ، ماهان، آسیا ، نامداران، اورانوس و…. از جمله آن ها هستند .

حاصل کار ۱۸ ساله شرکت شمیم اندیشه اجرای صد ها پروژه ماندگار نورپردازی حرفه ای در سراسر کشور است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نورپردازی ساختمان مرکزی بیمه دانا، ساختمان مرکزی بانک صادرات (برج سپهر)، نورپردازی میدان آزادی در جشن ها و مراسم مختلف، سد کارون۳ و … اشاره کرد.

آخرین مطالب بلاگ شمیم اندیشه

چگونه اندازه مناسب برای نصب لوستر را پیدا کنیم?

5 اصل اساسی روشنایی در فضای باز

نورپردازی محیط کار

خانه اپرای سیدنی و نورپردازی فستیوال Vivid

آلودگی نوری

نورپردازی باغ

اهمیت استفاده از طراح نورپردازی

ویدیو مپینگ (بخش اول)

تاریخچه برج ایفل و نورپردازی آن

برج خلیفه : از تاریخچه تا نورپردازی

نورپردازی استخر

نورپردازی اماکن مسکونی

لامپ‌های HID

نورپردازی هتل ها

معماری

تاثیر بازی رنگ و نور بر اتاق‌ها

توصیه‌های روشنایی سازی

۱۰ نکته که برای نورپردازی با LED باید بدانیم

آشنایی با پروژکتور های نورپردازی : پروژکتور آسمانی

آیا پنل های خورشیدی ضد آب هستند؟